OBSŁUGA PRAWNA FIRM W WARSZAWIEKompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw jest jednym z priorytetów naszego zespołu. Mamy wieloletnią praktykę w świadczeniu usług z zakresu prawa gospodarczego na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród naszych Klientów są firmy działające w różnych sektorach rynku zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego kraju.
Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dbamy o to, aby na każdym etapie postępowania interesy naszych Klientów były odpowiednio zabezpieczone. Pracujemy szybko i sprawnie, podejmujemy natychmiastowe działania w sytuacjach kryzysowych. Dokładamy wszelkich starań, aby pozycja, renoma i interesy obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw znajdowały się na jak najwyższym poziomie.

Nasza Kancelaria zajmuje się fachowym doradztwem w zakresie funkcjonowania spółek prawa handlowego, spółek cywilnych oraz prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Koncentrujemy się zarówno na bieżącej pomocy prawnej, jak i na wspieraniu naszych Klientów w tworzeniu perspektyw do rozwoju ich firmy i wzmocnienia jej pozycji na rynku. W ofercie Kancelarii znajduje się stała i kompleksowa prawna obsługa firm w zakresie ich działalności wewnątrzkorporacyjnej, transakcyjnej oraz procesowej.

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Naszym Klientom rekomendujemy stały model współpracy, dzięki czemu, na każdym etapie działalności ich przedsiębiorstwa jesteśmy w stanie wypracować efektywne rozwiązania pozbawione wad prawnych. Tym samym eliminujemy konieczność prowadzenia kosztownych i skomplikowanych działań naprawczych. Profesjonalna prawna obsługa przedsiębiorstw usprawnia proces zarządzania oraz pozwala uniknąć wewnętrznych konfliktów pomiędzy organami, a także sporów z podmiotami zewnętrznymi. Znamy specyfikę i potrzeby przedsiębiorców, dlatego skutecznie i efektywnie doradzamy naszym Klientom.
Prawna obsługa firm w systemie stałym jest realizowana w oparciu o umowę zawartą między Klientem a kancelarią. Treść umowy dostosowana jest zawsze do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Umowa o stałą obsługę prawną gwarantuje klientowi korzystne warunki współpracy z kancelarią i daje możliwość skorzystania z pomocy prawników w każdym momencie.

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORSTW W CAŁYM KRAJU

Swoją ofertę obsługi prawnej przedsiębiorstw kierujemy do firm zarówno z Warszawy jak i z całego kraju. Jesteśmy bardzo elastyczni - w razie potrzeby spotykamy się w niestandardowych godzinach, świadczymy usługi online i zapewniamy asystę prawną w siedzibie Klienta.
W każdej kwestii mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc.

PRAWO GOSPODARCZE WARSZAWA

Kancelaria podejmuje następujące działania z zakresu prawa gospodarczego:

  • udzielanie porad prawnych,
  • opiniowanie umów,
  • spotkania z klientami,
  • udział w negocjacjach,
  • reprezentowanie firm w sprawach gospodarczych przed sądami wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym,
  • reprezentowanie firm przed organami administracji publicznej.

W ramach obsługi prawnej firm zajmujemy się następującymi dziedzinami:

Kontakt

MAGDALENA GRABEK
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

UL. MYŚLIWIECKA 11 LOK. 4A
00-459 WARSZAWA

radca@kancelaria-grabek.pl
608-370-641
505-231-288
22 409 02 22

radca@kancelaria-grabek.pl Kancelaria Prawna Warszawa Kancelaria Prawna Warszawa od 100
ul. Myśliwiecka 11 lok. 4A Warszawa 00-459
608-370-641 PLN Hours: Mo-Fr 09:00-17:00