ZESPÓŁ

Radca Prawny
MAGDALENA GRABEK

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Na liście radców prawnych prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie figuruję pod numerem WA-11159.

Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Doświadczenie zdobywałam pełniąc funkcję asystenta sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Apelacyjnego w Warszawie, współpracując z jedną z czołowych polskich kancelarii „BWHS Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer” Sp. J. oraz pełniąc funkcje zarządcze i nadzorcze w organach spółek. Od lat w ramach stałego doradztwa prawnego świadczę kompleksowe usługi na rzecz grupy kapitałowej i związanych z nią osób fizycznych. Spółki wchodzące w skład tej grupy z moją pomocą z sukcesem realizują przedsięwzięcia w różnych sektorach gospodarki, takich jak obrót nieruchomościami, rynek usług, budownictwo, czy produkcja rolna.

Znam specyfikę i potrzeby przedsiębiorców, dlatego skutecznie i efektywnie doradzam swoim Klientom, współtworząc ich biznesowy rozwój.

Osoby, z którymi współpracuję w ramach doradztwa gospodarczego zaufały mi również na gruncie prywatnym powierzając kancelarii prowadzenie swoich spraw osobistych.

Kocham zwierzęta i nie pozostaję obojętna na ich cierpienie. Współpracuję z fundacją MIKROPSY, w której pomagam bezdomnym psom poprzez prawne zabezpieczenie ich procesu adopcyjnego. W ramach tej działalności tworzę dokumenty interwencyjne, umowy z podmiotami prowadzącymi domy tymczasowe oraz umowy adopcyjne.

Moją pasją jest wioślarstwo. Trenuję w sekcji amatorskiej Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.Adwokat
OLGA GÓRSKA

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Na listę adwokatów prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Warszawie jestem wpisana pod numerem WAW/Adw/7235. Z Kancelarią związana jestem od 2016 roku.

Od początku swojej drogi zawodowej zajmuję się szeroko pojętym prawem gospodarczym. Specjalizuję się w szczególności w bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej spółek prawa handlowego. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie spraw korporacyjnych, transakcyjnych i inwestycyjnych, a także prowadzenia sporów sądowych. Uczestniczę w tworzeniu i opiniowaniu umów dla Klientów, opracowywaniu strategii procesowych oraz przygotowywaniu pism dla potrzeb postępowań sądowych prowadzonych przez Kancelarię. W ramach swojej praktyki zajmuję się również prawem własności intelektualnej.

Prywatnie interesuję się muzyką alternatywną.


Kancelaria współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin prawa. Zapewnia także wsparcie konsultacyjne doradcy podatkowego, notariusza, audytorów, ekspertów z dziedziny finansów oraz kadr.

GRONO PARTNERÓW KANCELARII TWORZĄ:

 • Doradca podatkowy
  Juliusz Wojciechowski
  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Licencjonowany doradca podatkowy od roku 2003 (numer wpisu 09942). Posiada szerokie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym uzyskane przy projektach prowadzonych zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i firm rodzinnych działających wyłącznie na rynku polskim. Prowadził liczne kompleksowe przeglądy podatkowe oraz projekty optymalizacyjne. Uczestniczył w wypracowywaniu wielu rozwiązań mających na celu optymalizacje rozliczeń podatkowych w podatku dochodowym, podatku od towarów i usług oraz innych zobowiązań publicznoprawnych m.in. z wykorzystaniem międzynarodowego planowania podatkowego. Wielokrotnie reprezentował klientów w zakończonych sukcesem sporach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.
 • Notariusz
  Michał lorenc
  Od lat współpracujemy z notariuszem Michałem Lorencem, prowadzącym Kancelarię Notarialną w Warszawie przy ul. Sandomierskiej 18 lok 1.
 • Polska Grupa Audytorska Renomowana sieć profesjonalnych firm audytorskich i doradczych, które tworzą zespół doświadczonych biegłych rewidentów i konsultantów.
  http://pga-audyt.pl/
 • M&M SMULEWICZ Sp. z o.o To połączenie wiedzy i doświadczenia w zakresie planowania, rozliczania oraz optymalizacji czasu pracy, które zaprocentowały stworzeniem aplikacji ePlanneR-narzędzia wspomagającego poprawne rozliczanie czasu pracy w każdej firmie. Współpraca z M&M Smulewicz Sp. z o.o. zapewnia uzyskanie kompleksowego wsparcia w nowoczesnej organizacji i zarządzaniu czasem pracy, począwszy od analizy aktualnej sytuacji i doradztwa po wdrożenie aplikacji ePlanneR i opiekę serwisową.
  http://eplanner.pl/

Zapraszam Państwa do współpracy

Magdalena Grabek
Radca Prawny

Kontakt

MAGDALENA GRABEK
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

UL. MYŚLIWIECKA 11 LOK. 4A
00-459 WARSZAWA

radca@kancelaria-grabek.pl
608-370-641
505-231-288
22 409 02 22

radca@kancelaria-grabek.pl Kancelaria Prawna Warszawa Kancelaria Prawna Warszawa od 100
ul. Myśliwiecka 11 lok. 4A Warszawa 00-459
608-370-641 PLN Hours: Mo-Fr 09:00-17:00